صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما در مورد طراحی این وب سایت چیست؟

خوب
متوسط
ضعیف

اخبار > افتتاحیه دوره های کاراموزی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی


افتتاحیه دوره های کاراموزی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی
آئین افتتاحیه دوره های کاراموزی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی در تاریخ 1397/07/21 با حضور مدیران ارشد شرکت ره آوران فنون و شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس آئین افتتاحیه دوره های کاراموزی و مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در تالار اندیشه شهرک بعثت ماهشهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر نادر پور  مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی ضمن عرض خوش آمدگویی به مدعوین و کارآموزان به تشریح اهداف دوره ها و همچنین چالش ها و فرصت های پیش رو پرداختند و با تاکید بر انضباط فردی و جمعی در کلیه مراحل دوره های در نظر گرفته شده جهت نیل به اهداف تعیین شده خواستار اهتمام جدی کارآموزان به این مقوله مهم شدند.

مدیرعامل شرکت ره آوران فنون پتروشیمی در ادامه این نشست به صورت اجمالی به سرفصل های دوره ها اشاره کردند و از کلیه کارآموزان محترم درخواست کردند که نهایت بهره علمی را از فرصت های پیش رو در دوره های آموزشی را داشته باشند.

در ادامه این نشست مهندس محمود امین نژاد مدیرعامل محترم شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس ضمن آرزوی موفقیت برای عموم کارآموزان به ابعاد و اهمیت پروژه عظیم بیدبلند خلیج فارس اشاره کردند و در ادامه خواستار تلاش و اهتمام کارآموزان برای کسب مهارت های لازم جهت بهره برداری و نگهداری از این پروژه و سرمایه ملی شدند.

در پایان این مراسم مدیران عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس و ره آوران فنون پتروشیمی به همراه سایر مدیران پاسخگوی پرسش های کارآموزان بودند.


 
تعداد نمایش / تاریخ درج / شماره
٢٢٦ / يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ / 9633

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ره آوران فنون پتروشیمی میباشدصفحه اصلی |درباره ما|تماس با ما